1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

به وب سایت رسمی گلپاک دارو ایران خوش آمدید 

اطلاعیه

 

اطلاعت بیشتر

نکاتی درباره ی اصل و غیر اصل بودن محصولات طلای سبز:

1-هولوگرام :   برچسب نقر ه ای رنگی می باشد که در روی درب جعبه قرار می گیرد و در صورت باز شدن درب کلمه *باطل شد* در روی جعبه نمایان می شود.

2-طراحی   :   طراحی جعبه ها باید همانند تصاویر قرار داده شده در پارت معرفی محصولات باشند.

3-کارت جایزه و سری تولید   :   شماره ی شش رقمی کارت جایزه و شماره پنج رقمی سری تولید  موجود روی جعبه را به سامانه پیامک شرکت ارسال گردد و در نتیجه تایید یا عدم تاییدآن از طرف شرکت بررسی و جواب آن برای شما ارسال می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با صدای مشتری تماس بگیرید

 

(مدیریت شرکت گل پک دارو ایران )

اعلامیه

با عرض سلام به تمام مصرف کنندگان محصولات طلای سبز شرکت گل پک دارو ایران اعلام می دارم که در حال حاضر قرص های (چاقی و لاغری و جنسی)در بازار ایران موجود نمی باشد. بنا براین در حال حاضر هر گونه فروش این محصولات در بازار با نام شرکت تقلبی هستش و پیگرد قانونی دارد لذا خریداران عزیز در صورت مشاهده با شرکت تماس  گرفته شود یا گزارش خود را از طریق ایمیل  ارسال کنید و همچنین شرکت  در صورت تولید مجدد قرص (چاقی و لاغری و جنسی) به تمام نمایندگان و عاملین فروش خود اطلاع رسانی می کند.

با تشکر (مدیریت شرکت گل پک دارو ایران)

رژیم غذایی خام گیاهی 20 روزه برای شروع چربی سوزی

 به تازگی وب سایت تغذیه طبیعی مربوط به انجمن تغذیه طبیعی ندای آفرینش و انجمن تغذیه طبیعی راه سلامت پردیس با سرپرستی جناب آقای هومن نادری محترم افتتاح شده است. از علاقه مندان به موضوع تغذیه طبیعی دعوت می شود تا از این وب سایت دیدن نمایند و می توانند جهت مشاوره با شماره های داده شده در لینک های بالا تماس حاصل نمایند.

 

از مطالب بسیار خوب و مفید منتشر شده در این وب سایت، یک رژیم غذایی خام گیاهی بیست روزه برای یک شروع خوب در روند چربی سوزی می باشد که در  ادامه مطلب ملاحظه می فرمائید:

ادامه مطلب: رژیم غذایی خام گیاهی 20 روزه برای شروع چربی سوزی